Letnio- jesienny ideał

Rzadko zdarza się, aby lakiery pasowały kolorystycznie zarówno na lato, jak i na jesień. Czasem jednak uda się znaleźć na tyle uniwersalny lakier, który spełni swoje zadanie w sezonie letnim i jesiennym. Jednym z takich kolorów jest Semilac 034. Odcień tego lakieru można określić jako biskupi. Jednak w zależności od światła, odcień jest raz neonowym różem, a raz fioletem.

Specyfikacja
Jak wiecie, różnice pomiędzy latem a jesienią, są zauważalne od razu na pierwszy rzut oka. Lato jest słoneczne, ciepłe, tymczasem jesieni (pomimo złotego słońca) towarzyszy często plucha.  Możecie więc sobie wyobrazić, że Semilac Mardi Gras w lecie jest zdecydowanie jaśniejszy, bardziej neonowy, a na jesień przemienia się w stłumione szarością barwy. Na tym właśnie polega niezwykłość i nietuzinkowość tego lakieru. Jest zmienny jak kameleon. Staje się uniwersalny, pomimo nie uniwersalnego koloru. Lakier bez problemu się nakłada, nie rozlewa się na skórki. Wytrzymuje do 3 tygodni.

Połączenia kolorystyczne
Mardi Gras pięknie komponuje się ze złotem, czernią i wszelkiego rodzaju pyłkami. Ja go uwielbiam w połączeniu z popularnym pyłkiem Semi Flash. Nie dość, że sam kolor zwraca uwagę przechodniów, to jeszcze efekt lustra na paznokcia potęguje dobre wrażenie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *