Sposób na piękne paznokcie – lakiery hybrydowe

Sposób na piękne paznokcie – lakiery hybrydowe

Zwykłe lakiery do paznokci mogą prezentować się naprawdę ładnie, jednak są nietrwałe. Odpryski sprawiają, że regularnie co kilka dni musimy na nowo malować paznokcie. To bywa czasochłonne i męczące. Istnieje jednak prosty sposób, by poradzić sobie z tym problemem: to lakiery hybrydowe.

Stosując hybrydy możesz być pewna, że efekt utrzyma się na Twoich paznokciach przez co najmniej dwa tygodnie! Gdy stosujemy lakiery hybrydowe, to nie odpryski sprawiają, że musimy pomalować paznokcie ponownie, lecz odrastanie. Gdy musimy malować paznokcie lakierem co trzy dni, najczęściej rezygnujemy z wymyślnych ozdób, malowania wzorków i naklejania dżetów, które i tak szybko odpadną. Gdy stosujemy lakiery hybrydowe, możemy mieć pewność, że wykonane przez nas zdobienia długo będą zachwycać.

Stosowanie lakierów hybrydowych jest bardzo wygodne. Z powodzeniem możemy na przykład pomalować nimi paznokcie przed wyjazdem i zrezygnować z zabierana ze sobą lakierów i zmywaczy.  Inną zaletą lakierów hybrydowych jest fakt, że bardzo utwardzają płytkę paznokcia. To zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się. Ponadto stosowanie hybryd ułatwia zapuszczanie paznokci. Warto wypróbować i przekonać się samemu, dlaczego stanowią atrakcyjną alternatywę wobec zwykłych lakierów.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *