Wady i zalety podkładu Estee Lauder Double Wear

Wady i zalety podkładu Estee Lauder Double Wear

Nakładanie podkładu to jedna z podstaw wielkiej sztuki makijażu, a dobry podkład to jedno z podstawowych elementów wyposażenia kosmetyczki bardzo wielu kobiet. Dlatego warto zastanowić się nad jakością, zaletami i wadami poszczególnych produktów dostępnych na rynku.

Wady i zalety podkładu
Podkład o nazwie Estee Lauder Double Wear jest powszechnie uznawany za produkt o dobrym kryciu i trwałości. Do pozostałych zalet należą także łatwość rozprowadzania go po skórze, gama dostępnych na rynku odcieni. Natomiast jeśli chodzi o ewentualne wady, to podkład ten ma dość niewygodne opakowanie. Ciężkie, szklane, pozbawione pompki, też co zdecydowanie utrudnia jego późniejsze nakładanie.

Cienka warstwa to dobry efekt
Podkład Estee Lauder Double Wear jest stosunkowo płynny, lejący się w konsystencji, co ułatwia nakładanie na skórę twarzy jego cienkich warstw. Dzięki temu można też stopniować rodzaj krycia. Należy jednocześnie pamiętać, że jest to podkład typu zastygającego, a więc sucha skóra wymaga przed rozpoczęciem malowania, odpowiedniego przygotowania, nawilżenia, aby osiągnąć pełny efekt. Poza tym już nakładając odpowiednio cienką warstwę na skórę twarzy można uzyskać bardzo dobry wygląd.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *