Cremobaza- produkty do skóry wrażliwej

Cremobaza- produkty do skóry wrażliwej

Popularną na rynku, szczególnie wśród osób posiadających skórę wrażliwą, stała się seria kosmetyków Cremobaza (https://www.cocolita.pl/cremobaza). Dzięki zawartemu w składzie mocznikowi, który posiada wysoką zdolność zatrzymywania wody, kosmetyki charakteryzują się wysoko regenerującymi właściwościami. Dodatkowo mocznik wzmacnia barierę lipidową skóry i pomaga składnikom aktywnym przedostać się do jej głębszej warstwy. Kosmetyki Cremobaza przeznaczone są do skóry twarzy, ciała, łokci i stóp sprawiają, że skóra będzie miękka i odżywiona.

Kosmetyki Cremobaza

Produkty Cremobaza działają złuszczająco, regenerująco i antyseptycznie. Są testowane dermatologicznie i nie posiadają kompozycji zapachowej. Dedykowane osobom posiadającym skórę normalną, problematyczną, pozbawioną nawilżenia, ale również trądzikową. Kremy Cremobaza zawierają w swym składzie 10%, 30% lub 50% mocznika, dzięki czemu zwiększają odporność skóry na czynniki zewnętrzne i spowalniają proces jej starzenia. Eliminują suchość i pomagają zachować elastyczność skóry.

Przeznaczenie kremów

Krem z najwyższą zawartością mocznika 50% przeznaczony jest głównie do skóry stóp, ze względu na zdolność do eliminowania zrogowaceń, modzeli czy nagniotków poprzez proces złuszczania. Skutecznie zmiękcza skórę pozostawiając ją gładką i miękką. Rekomendowane jest używanie kremu na zmianę z Cremobaza 30% lub 10%. Krem z zawartością mocznika 10% cieszy się powodzeniem ze względu na szybkie wchłanianie i pozostawianie na skórze filtru ochronnego, który odpowiada za ochronę skóry przed utratą nawilżenia. Jest stworzony z myślą o codziennym stosowaniu oraz rekomendowany dla skóry skłonnej do alergii. Cremobaza o 30% zawartości mocznika dedykowana jest osobom, których skóra jest ekstremalne wysuszona. Regeneruje i silnie nawilża zrogowaciały naskórek.

Jak używać?

Kosmetyki można stosować nawet kilka razy dziennie, uwzględniając potrzeby skóry. Wystarczy nanieść niewielką ilość kremu wmasowując na skórę twarzy lub ciała wymagającą pielęgnacji, a następnie poczekać do wchłonięcia.