Perfect Stay – trwały podkład do zadań specjalnych

Trwały podkład, który zapewni utrzymanie jednolitego kolorytu oraz optymalnego zmatowienia skóry bez efektu maski to obowiązkowy produkt dla kobiet, które spędzają wiele godzin w pracy i muszą w niej wyglądać idealnie. Właśnie taki efekt gwarantuje producent podkładu Astor Perfect Stay.

Perfect Stay to połączenie podkładu i bazy. Przekłada się to na to, że podkład nie podkreśla zmarszczek, suchych skórek oraz niedoskonałości. Baza odżywia i nawilża cerę, dzięki czemu podkład utrzymuje się znacznie dłużej. Połączenie bazy i podkładu sprawia, że cera jest idealnie gładka. Zaletą podkładu jest także wyposażenie go w SPF 20. Dzięki temu skóra jest chroniona przed szkodliwym wpływem słońca.

Wyrównanie kolorytu skóry i zmniejszona widoczność porów sprawia, że skóra wygląda zdrowiej i piękniej. Zachowanie idealnego zmatowienia i solidnego krycia często wiąże się z uzyskaniem efektu maski i uczuciem ciężkości na skórze. Jednakże Perfect Stay od Astor to podkład bardzo komfortowy, który doskonale się rozprowadza podczas aplikacji.

Produkt jest bardzo wydajny. Aby uzyskać optymalne krycie, wystarczy niewielka ilość produktu. Podkład jest jeszcze bardziej wydajny, dzięki buteleczce wyposażonej w pompkę.

To podkład wyjątkowo trwały, który umożliwia uzyskanie efektu matowej cery pozbawionej niedoskonałości na długie godziny. Po aplikacji nie wymaga poprawek w ciągu dnia lub matowienia pudrem. Wygląda bardzo naturalnie przy jednoczesnym maskowaniu takich niedoskonałości jak drobne wypryski, naczynka czy przebarwienia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *