Pixie Cosmetics, czyli mineralne kosmetyki

Pixie Cosmetics, czyli mineralne kosmetyki

Ostatnio dostałam do testów podkład mineralny Pixie Cosmetics, który bardzo mi przypadł do gustu. Wybrałam sobie podkład w odcieniu Almond Milk, w tonacji neutralnej. Jest to bardzo jasny odcień, bez wybijających się żółtych, pomarańczowych i zielonych tonów. Sam podkład występuje w tonacji ciepłej, chłodnej, oliwkowej oraz neutralnej. Aby dobrać odpowiedni odcień, warto wcześniej zakupić próbki tego produktu, a następnie pokusić się o większą pojemność.

Aplikacja

Podkład ma niesamowicie kremową konsystencję, pomimo tego, iż jest to produkt sypki. Krycie, jak na takiego typu kosmetyk też jest bardzo zadowalające. Z samą aplikacją raczej nie ma większych problemów. Oczywiście trzeba się trochę namachać pędzlem, aby uzyskać równomierne krycie, ale efekt na skórze jak najbardziej jest tego wart.

Opakowanie

Produkt jest zamknięty w solidnym plastikowym opakowaniu z matową czarną zakrętką. W środku znajduje się kratka, którą możemy swobodnie zakryć plastikową częścią i zapobiec rozsypaniu się produktu. W opakowaniu znajduje się 6,5g produktu, a jego koszt wynosi w cenie regularnej 89zł. Jak dla mnie cena nie jest zbyt wygórowana, jak za tak dobrej jakości produkt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *