Szafa Astor

Jakbym miała wskazać Wam jedną markę kosmetyczną, która ma w swojej ofercia na prawdę genialnej jakości podkłady, to bez zawahania wskazałabym Wam markę Astor. Kosmetyki Astor cieszą się bardzo dobrymi opiniami i w zasadzie nie ma co się dziwić- w końcu jakość ich produktów jest na prawdę na bardzo dobrym poziomie.

Podkłady
W szafie astor z Cocolity znajdziemy między innymi podkład Perfect Stay (na sezon jesienno-zimowy, mocno kryjący i długotrwały), Skin Match (lekki podkład z niewielkim kryciem, idealny na wiosnę lub lato), High Definition Mattitude (podkład stworzony dla cer tłustych i mieszanych) oraz Lift Me up (idealny dla cery dojrzałej). Każda kobieta znajdzie podkład odpowiedni dla siebie. Problemem mogą być jedynie dość ciemne nawet najjaśniejsze odcienie.

Inne produkty
Marka w swoim asortymencie posiada również korektory pod oczy, które cieszą się sporą popularnością. Pudry, produkty do konturowania, produkty do brwi. Również paletki cieni, dzięki którym wyczarujemy zarówno makijaż dzienny, jak i wieczorowy. Wszystkie kosmetyki są na prawdę świetnej i najwyższej jakości. Myślę, że żadna kobieta nie będzie zawiedziona ich trwałością, pigmentacją i jakością.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *