Tanie i dobrej jakości pomadki od Wibo

Makijaż ust to dla mnie nieodłączny element mojego codziennego looku. Wydaje mi się, że bez pomalowanych ust, makijaż wygląda na niedokończony. Na co dzień jednak nie używam pomadek w mocnych odcieniach. Staram się raczej wybierać takie, które lekko będą podkreślały moje usta. U mnie idealnie sprawdzają się pomadki Wibo, które są naprawdę w świetnej cenie i długo utrzymują się na ustach.

Brudny róż na ustach

Idealną jak dla mnie pomadką wibo jest produkt WIBO MILLION DOLLAR LIPS DŁUGOTRWAŁA MATOWA POMADKA DO UST NR 1. Jest ona w kolorze brudnego, zgaszonego różu, który idealnie współgra ze zwykłym makijażem dziennym i urozmaica go. Świetnie komponuje się z brązowym okiem albo delikatną kreską, ale również z mocniejszym makijażem będzie wyglądał dobrze.

Dobra jakość
Pomadka wytrzymuje na moich ustach do 4-5h bez zupełnych poprawek. Jest to myślę świetny wynik, zważając na to, że cena takiego cuda to około 7,90 (!). Kosmetyki Wibo charakteryzują się dość dobrą jakością, która nie jest w ogóle adekwatna do bardzo niskiej ceny. Jest to jednak ogromny plus tej marki, bo większośc kobiet może sobie pozwolić na ich kosmetyki, bez uczucia, że pozbyły się pół portfela.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *